The Ex-TECHNIK Ltd. was established in 1990 as the first private advisory, counseling and later on trading company in a challenging technical branch dealing with safe electric and electronic equipment operation in areas with fire and explosion hazard of flammable gases, vapors, dust and explosives.

Due to the professionalism of the company pioneers, the Ex-TECHNIK has soon become well known and popular for many international manufacturers and suppliers, thus having the possibilety of delivering world renowned manufacturer orders. Because of these facts the domestic and foreign customer's interest for our products and services has been ever growing.


03/03/2015 14:28

Fieldbus Foundation NOVÉ STRÁNKY

Rádi bychom Vás upozornili na nové webové stránky 

Fieldbus Foundation

které jsou zaměřené na novinky, aktivity a události v regionu střední a východní Evropy (CEE). Informace o lokálních novinkách a událostech budou přístupné v lokálních jazycích. 

Fieldbus Foundation Central & Eastern Europe Marketing Committee (FFCEEMC) je marketingový výbor střední a východní Evropy a byl formálně zřízen v září 2008. FFCEEMC je zodpovědný za marketingové aktivity Fieldbus Foundation v Rakousku, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, Česku, Řecku, Maďarsku, Černé Hoře, Polsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku a Turecku. 

Výbor FFCEEMC, který je podporovaný výborem Fieldbus Foundation EMEA Steering Committee (zodpovědným za směr a strategii Fieldbus Foundation v EMEA Executive Advisory Council (EAC)), byl pro začátek pověřený třemi hlavními funkcemi: 

• propagovat růst, poznatky a rozšiřovat chápání FOUNDATION Fieldbus technologie v celém regionu střední a východní Evropy prostřednictvím řady aktivit zaměřených na koncové uživatele – hlavně formou školících seminářů 

• poskytovat technické informace a podporu FOUNDATION Fieldbus technologie a aplikace pro uživatele a potenciální zákazníky v celém regionu střední a východní Evropy v lokálních jazycích 

• pracovat na budování úzkých vztahů s koncovými uživateli, inženýrskými firmami, kontraktory a potencionálními propagátory FOUNDATION Fieldbus technologie s cílem ulehčit sdělení aplikačních zkušeností a znalostí.

Na stránky přejdete po kliknutí zde

Read more

—————

16/01/2015 13:27

Nové kabelové vývodky 8161

Read more

—————

03/03/2014 09:28

AMPER 2014 18.-21. 3. 2014

Dovolujeme si vás pozvat na letošní ročník veletrhu AMPER

 

Najdete nás ve stánku P 1.29

Read more

—————

17/02/2014 13:50

ExII-Telephone ExResistTel

Náš nevýbušný, klimaticky odolný telefon vyniká precizností, komfortem, dlouhou životností a spolehlivostí. Je volně programovatelný a jeho provedení vyhovuje požadovaným podmínkám na ochranu ovzduší. A se jedná o působení mořské vody, nadměrné relativní vlhkosti, prach a mechanickou odolnost, vždy jsou zachovány podmínky nevýbušnosti.

 

Read more

—————
 


Contact

EX-TECHNIK s.r.o.

Na Pečonce 1903/21
710 00 Slezská Ostrava
Czech Republic


+420 596 242 548 - 50Representation of R.STAHL